Dobrodošli na eko otok Krk blog!

hrvatske vode
Fri, 08/18/2017 - 15:12

Više od pola milijarde kuna ulaže se u krčku kanalizaciju

Do 2020. na otoku Krku dovršit će se izgradnja kanalizacijskoga sustava priobalnog dijela otoka Krka. Time će se u potpunosti spriječiti ispuštanje fekalnih voda u more što će imati golem ekološki i turistički efekt. Od 511 milijuna kuna, koliko iznose troškovi, čak 72 posto sredstava povući će se iz EU fondova, dok će se ostatak namiriti iz nacionalnih izvora.

Kratki osvrt na medijske objave o cijeni regionalnih centara za gospodarenje otpadom

Post date: Thursday, 15.09.2016.

Natječaj za ime maskote

Post date: Tuesday, 13.09.2016.

Eko tjedan u kampu Glavotok (od 26. do 31. srpnja)

Post date: Friday, 29.07.2016.

Krčki vrtići uspješni u projektu "Sijemo sjeme u vrtićima"

Post date: Sunday, 24.07.2016.

Primjeri nerazvrstavanja otpada

Post date: Monday, 18.07.2016.

„Ponikve eko otok Krk“ dobile maskotu

Post date: Tuesday, 12.07.2016.

Punionice za električne automobile – doprinos održivom razvoju i poticaj krčkome turizmu

Post date: Monday, 11.07.2016.

Poznati pobjednici 8. natječaja na temu ekologije

Post date: Tuesday, 07.06.2016.

Tvrdoća vode i kamenac

Post date: Monday, 02.05.2016.

Ministar Slaven Dobrović posjetio Ponikve Eko otok Krk

Post date: Friday, 22.04.2016.